Oricum, sa trecem la subiect... Fara alte introduceri (plictisitoare), va prezint MMT-ul! (este WIP, asa ca nu fiti prea duri cu el roflol roflol )
[flickr]6622148977[/flickr]
[flickr]6622151607[/flickr]
[flickr]6622150619[/flickr]





N33 scrie:Acoperisul si partea frontala arata bine restul cam plictisitor...



nu mai tin minte... le am de la 4 ani... directie... nu stiu... poate, dar nu prea am piese...dinutzu scrie:Reusit camionul, fa-i o remorca! Rotile sunt foarte tari, din ce set le ai?Cum spunea si cel de de-asupra mea, grila mai trebuie putin innegrita.. Arata bine, poate incerci sa-i faci o directie pe primele doua seturi de roti

asta e, tipu stie ce gandesc roflolN33 scrie:Acoperisul si partea frontala arata bine restul cam plictisitor...