De vânzare LEGO Star Wars

Scrie răspuns
Legomanshop
tăcut
tăcut
Judet: Brasov

De vânzare LEGO Star Wars

Mesaj de Legomanshop » Dum, 14 Iulie '19, ora 19:59

Produsele nu mai sunt disponibile.
Se poate inchide aceste anunt.
Ultima oară modificat Lun, 29 Iulie '19, ora 10:42 de către Legomanshop, modificat de 4 ori în total.

mitzar
comunicativ
comunicativ
Judet: Bucuresti

Re: De vânzare LEGO TECHNIC/City/Creator/Star Wars/ Harry Potter /Spider-Man/ Friends/ Toy Story 4/The LEGO Movie. (noi)

Mesaj de mitzar » Lun, 15 Iulie '19, ora 13:49

Salutari si bine ai venit,

As fi interesat de unul din seturi dar nu sunt din Brasov din pacate. Sunt doar curios de ce nu faci plata la expediere pentru comenzi?

Multumesc

Legomanshop
tăcut
tăcut
Judet: Brasov

Re: De vânzare Star Wars

Mesaj de Legomanshop » Lun, 15 Iulie '19, ora 21:32

Salutari @mitzar ,

Daca esti interesat de unul din seturi pot sa trimit si prin ramburs. Plata se face la primirea coletului. Poti opta pentru deschidere la livrare.

In acest caz costul de livrare este mai ridicat deoarece achitarea la primirea produselor implica un serviciu suplimentar efectuat de firma de curierat. (cost suportat de cumparator)

Daca esti din Bucuresti, eu o sa fiu weekendul acesta acolo si pot sa iți înmânez coletul personal (in zona Lacul Tei). Asa nu mai esti nevoit sa platesti si costul transportului.

Daca mai sunt doritori din Bucuresti va rog sa imi spuneti. Predarea personal in Bucuresti este valabila pentru toata lumea.(in acest weekend si in alte weekenduri cand mai trec prin Bucuresti)

Trec des pe weekend in Bucuresti si va pot anunta cand mai am drum in acest oras
Ultima oară modificat Dum, 28 Iulie '19, ora 19:09 de către Legomanshop, modificat 1 dată în total.

mitzar
comunicativ
comunicativ
Judet: Bucuresti

Re: De vânzare LEGO TECHNIC/City/Creator/Star Wars/ Harry Potter /Spider-Man/ Friends/ Toy Story 4/The LEGO Movie. (noi)

Mesaj de mitzar » Mar, 16 Iulie '19, ora 12:36

Multumesc mult pentru informatii,

Grozav asa. Din pacate saptamana viitoare inclusiv weekendul asta sunt plecat. Dar cand faci urmatoarea vizita ar fi grozav daca mi-ai putea lasa in mesaj.

Numai bine