Container transporter
Re: Container transporter
Chiar daca e miniscale, tot se poate inspira din ea.
- mathewheartlego
- vorbăreț

- Mesaje: 68
- Membru din: Sâm, 10 Decembrie '11, ora 16:53
- Localitate: Orasul cu mafiotzi si fara lego (Piatra-Neamt)
Re: Container transporter
scz am simtit nevoia sa-l modific
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
P.S.:Sry pt pozele facute in graba
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
P.S.:Sry pt pozele facute in graba
God bless lego!!!!!!
- cristian333
- gură spartă

- Mesaje: 577
- Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
- Localitate: Tg-Jiu
- Contact:
Re: Container transporter
din nou mi se pare prea inalta...mathewheartlego scrie:scz am simtit nevoia sa-l modific![]()
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
P.S.:Sry pt pozele facute in graba
LEGO System Master!
Re: Container transporter
Dar măcar arată mai bine. Și dacă pune o cabină și în față? roflolcristian333 scrie:din nou mi se pare prea inalta...mathewheartlego scrie:scz am simtit nevoia sa-l modific![]()
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
P.S.:Sry pt pozele facute in grabagandeste-te umpic: cand vaporul asta in forma de stalp de telegraf e pe mare si e lovit de valuri, ce se intampla? iti zic eu: se rastoarna! adica, doar incearca sa-l pui in apa (cred ca pluteste)
LEGO Forevăr!


- N33
- gură spartă

- Mesaje: 1780
- Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
- Judet: Maramures
- Localitate: Sighetu Marmatiei
- Contact:
Re: Container transporter
Arata mai bine intradevar, trebuie sa faci cabina aia un pic mai mica nu minifig scale pt ca nu poti sa faci tot vaporul minifig scale la dimensiunea aia ...
- mathewheartlego
- vorbăreț

- Mesaje: 68
- Membru din: Sâm, 10 Decembrie '11, ora 16:53
- Localitate: Orasul cu mafiotzi si fara lego (Piatra-Neamt)
Re: Container transporter
hmmm,m-am inspirat putin din MAERSK LINE dar nu cred ca o voi face sa arate ca un container transporter adevarat....baza (care e dintr-o piesa) a fost de la un set city firefighters ( nu mai stiu cum se chema) si barca aia era mai mult o salupa.....MAERSK e de 10 ori mai mare deca o salupa (de fapt cred ca de 100 de ori roflol ).cristian,barca avea si un motor,o sa merg cu ea pe lac sa vad ce se intampla.... roflol roflol
God bless lego!!!!!!
- cristian333
- gură spartă

- Mesaje: 577
- Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
- Localitate: Tg-Jiu
- Contact:
Re: Container transporter
era cumva asta? 7906-1: Fireboatmathewheartlego scrie:hmmm,m-am inspirat putin din MAERSK LINE dar nu cred ca o voi face sa arate ca un container transporter adevarat....baza (care e dintr-o piesa) a fost de la un set city firefighters ( nu mai stiu cum se chema) si barca aia era mai mult o salupa.....MAERSK e de 10 ori mai mare deca o salupa (de fapt cred ca de 100 de ori roflol ).cristian,barca avea si un motor,o sa merg cu ea pe lac sa vad ce se intampla.... roflol roflol
LEGO System Master!
- mathewheartlego
- vorbăreț

- Mesaje: 68
- Membru din: Sâm, 10 Decembrie '11, ora 16:53
- Localitate: Orasul cu mafiotzi si fara lego (Piatra-Neamt)
Re: Container transporter
dap,asta era.fraaate ce m-am mai bucurat cand l-am primit! roflol roflol
God bless lego!!!!!!
- cristian333
- gură spartă

- Mesaje: 577
- Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
- Localitate: Tg-Jiu
- Contact:
