Mai am de facut bena, inca nu stiu sigur ce functiune sa-i dau.












Il stiam de ceva timp. Pe contul de flickr am primit o cerere de la ei, daca pot sa foloseasca pozele.Homersapien scrie: ↑Mar, 27 Februarie '24, ora 14:36Misto site-ul, nu stiam de el.
MOC-uri serioase pe acolo!

