Bine v-am gasit

Scrie răspuns
MihaiMoldovan
tăcut
tăcut
Mesaje: 11
Membru din: Sâm, 06 Februarie '21, ora 19:22
Judet: Cluj

Bine v-am gasit

Mesaj de MihaiMoldovan » Sâm, 06 Februarie '21, ora 19:58

Salut,

Sunt Mihai, pasionat de LEGO de vreo 24 de ani. La varsta de 5 ani am primit primele seturi LEGO, 7715 si 7839. Mi-au placut atat de mult, incat am pretuit toate seturile primite ulterior. Pasiunea pentru LEGO a luat o pauza vreo 10 ani, fiind reinviata in 2018. De atunci, am inceput sa imi construiesc o colectie care a ajuns acum la 62 de seturi. Dar nu ma opresc aici, evident, voi adauga seturi la colectie cat de mult pot. :)
Astazi se implinesc doua saptamani de cand am inceput prima mica afacere din acest domeniu, si anume un magazin pe Bricklink: https://store.bricklink.com/MihaiMoldov ... av#/splash
Primul membru de pe forum care a cumparat de aici, si care mi-a sugerat sa ma inregistrez pe acest forum este Homersapien/Stefan. Pe aceasta cale vreau sa ii multumesc pentru invitatie.
Magazinul meu este inca mic, am inceput cu ~22.000 de piese, iar acum am scazut la ~18.500, multumita clientilor din ultimele zile. Voi vrea si o pagina dedicata magazinului in sectiunea potrivita, si voi anunta acolo cand urmeaza sa mai adaug la stocul magazinului piese, si seturile din care aceste piese fac parte, sa vedeti daca sunt piese pe care vi le doriti (In urmatoarele 3 zile voi primi seturi, care ma vor ajuta sa adaug ~6500 de piese). De asemenea, membrii forumului vor beneficia de o reducere de 10% din totalul comenzilor plasate in magazin. Doar mentionati cand plasati o comanda ca veniti de pe Rolug, si voi aplica reducerea cand calculez totalul.
Cam atat deocamdata. Va stau la dispozitie daca aveti intrebari pentru mine. Sper sa stau pe aici cat mai mult, si mai sper ca ne vom ajuta reciproc cat de mult posibil.

Week-end fain in continuare!
Mihai :)

Avatar utilizator
Homersapien
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1247
Membru din: Mar, 22 Noiembrie '16, ora 20:30
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Bine v-am gasit

Mesaj de Homersapien » Sâm, 06 Februarie '21, ora 21:09

Bine ai venit!
Multumim pentru discount, vom profita cu nerusinare de el :D

Spor la construit!

MihaiMoldovan
tăcut
tăcut
Mesaje: 11
Membru din: Sâm, 06 Februarie '21, ora 19:22
Judet: Cluj

Re: Bine v-am gasit

Mesaj de MihaiMoldovan » Sâm, 06 Februarie '21, ora 21:47

Chiar va rog sa profitati. Asta e de inceput. Cu timpul voi veni si cu alte discount-uri faine pentru voi. :D

Avatar utilizator
lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 4866
Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
Judet: Mures
Localitate: Tragamúra de Cîmpie
Contact:

Re: Bine v-am gasit

Mesaj de lapsanszkitamas » Sâm, 06 Februarie '21, ora 22:34

Ne bucurăm că te-o convertit Ștefan la "religia" noastră. Deși nu mai am loc în casă pentru lego, voi arunca o privire prin magazin, că doar nerușinarea așa se manifestă :))
Follow LapsiKocka - Instagram - Youtube - Facebook

MihaiMoldovan
tăcut
tăcut
Mesaje: 11
Membru din: Sâm, 06 Februarie '21, ora 19:22
Judet: Cluj

Re: Bine v-am gasit

Mesaj de MihaiMoldovan » Sâm, 06 Februarie '21, ora 22:54

Daca vrei, pune comanda, si mentioneaza ca o lasi deschisa (asa stii sigur ca iti rezervi piesele). Urmeaza sa fac upload la muuulte piese si figurine, maine-luni-marti, sigur mai gasesti si prin piesele noi ceva ce iti doresti.

Avatar utilizator
braker23
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 2575
Membru din: Joi, 13 Februarie '14, ora 10:29
Judet: Cluj
Localitate: Cluj-Napoca
Flickr: https://www.flickr.com/photos/braker23/
Contact:

Re: Bine v-am gasit

Mesaj de braker23 » Dum, 07 Februarie '21, ora 14:15

Bine ai venit! Ai piese misto in magazin, noi astia din Cluj o sa fim clienti fidei :)

Avatar utilizator
Bricky
Ambasadoare RoLUG
Ambasadoare RoLUG
Mesaje: 4081
Membru din: Joi, 03 Decembrie '09, ora 00:27
Judet: Bucuresti
Localitate: Bucuresti
Flickr: https://www.flickr.com/photos/brickys_world/
Contact:

Re: Bine v-am gasit

Mesaj de Bricky » Lun, 08 Februarie '21, ora 19:59

MihaiMoldovan scrie:
Sâm, 06 Februarie '21, ora 19:58
Voi vrea si o pagina dedicata magazinului in sectiunea potrivita, si voi anunta acolo cand urmeaza sa mai adaug la stocul magazinului piese, si seturile din care aceste piese fac parte, sa vedeti daca sunt piese pe care vi le doriti (In urmatoarele 3 zile voi primi seturi, care ma vor ajuta sa adaug ~6500 de piese).
Uite aici.
Bine ai venit!
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

arathemis
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 528
Membru din: Joi, 22 Noiembrie '12, ora 13:24
Localitate: Cluj Napoca

Re: Bine v-am gasit

Mesaj de arathemis » Mar, 09 Februarie '21, ora 10:17

Bine ai venit. La multe piese in magazin! Ca ti-l golim noi.