Stiu, in general se evita orice fel de simbol care ar putea da de gol pozitia unui transeu sau pozitii de tragere. probabil o sa fac odata o diorama mai mare care sa includa mai multe linii si trupe inamice. Acum Romanii se bat cu 2 copaci in flacari

))