Arata foarte bine, desi nu mi se pare ca arata a barca roflol ...poate doar un prototip de barca de pe vreurile acelea roflol . Vad acolo niste tehnici interesante

Lumina e foarte buna pentru tipul asta de moc-uri, dar am o intrebare : unde e aburul?
