nu-i a mea
am gasit-o pe flickr si n-am rezistat tentatiei de a nu vi le arata si voua. stiu ca mai sunt cativa "plane geeks" printre noi (in afara de mine)
[flickr]5603902878[/flickr]
toate pozele creatorului: photostream mainman
1:100 Fleet
- lapsanszkitamas
- gură spartă

- Mesaje: 4953
- Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
- Judet: Mures
- Localitate: Tragamúra de Cîmpie
- Contact:
- N33
- gură spartă

- Mesaje: 1780
- Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
- Judet: Maramures
- Localitate: Sighetu Marmatiei
- Contact:
Re: 1:100 Fleet
Daaaa... e fain,pacat ca am uitat cum se numesc avioanele roflol
La ce scara este ? micro sau minifig ?
La ce scara este ? micro sau minifig ?
- lapsanszkitamas
- gură spartă

- Mesaje: 4953
- Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
- Judet: Mures
- Localitate: Tragamúra de Cîmpie
- Contact:
Re: 1:100 Fleet
1:100 ~un fel de miniscaleN33 scrie:La ce scara este ? micro sau minifig ?
incepand cu randul de sus, de la stanga la dreapta: KC-135 Strato Tanker, E-3 Sentry AWACS, XB-70 Valkyrie, B-58 Hustler, F-104 Starfighter, cred ca Mig-29 Fulcrum, B-52 Stratofortress, Su-47 Berkut, JAS-39 Gripen, F-15 Eagle, presupun ca e Mig-25 Foxbot
daca va uitati prin photostream, ve-ti gasi si alte creatii, inclusiv CH-54 Tarhe, An-225 Mriya, cladiri, nave spatiale etc.