Super-stire pentru participantii RTXP 2018!

Moderator: Bricky

Scrie răspuns
braker23
gură spartă
gură spartă
Judet: Cluj
Flickr: https://www.flickr.com/photos/braker23/

Super-stire pentru participantii RTXP 2018!

Mesaj de braker23 » Mie, 08 August '18, ora 10:31

No fratilor!

Dupa cum stiti, sunt prieten bun cu ZBLJ (Zerobricks pe YT, din Slovenia). Daca faceti Technic si inca nu stiti cine e, sa va fie rusine...

Acuma 2 ani, am incercat sa-l aduc la Cluj si nu am reusit, l-am cunoscut la Budapesta, dar anul asta, o sa-l aduc la Bucuresti :anim-cool:

In calitate de participant, o sa vina cu cel putin 2-3 modele misto, si sper sa aiba loc la cala si de niste moc-uri mai vechi, pe care sa le putem incerca. O sa se inscrie pe forum, ca sa devina membru RoLUG si o sa-si inscrie modelele in concurs pe site, exact ca si noi. Deci o sa puteti povesti cu el in curand, pe forum.

Dar vine si in calitate de reprezentant BuWizz, mai nou. Ce ne-a propus el e sa ne trimita cat mai rapid, free-of-charge, 10 BuWizz 2.0, cate unul per participant. Noi le putem integra in modelele noastre si sa le folosim la concursuri. Daca ne plac si vrem sa le cumparam, ni le poate da la jumatate de pret. Daca nu le vrem, le dam inapoi, evident. In schimb, vreau doar sa primeasca de la noi filmuletele din concurs, mai ales cele cu modelele BuWizz, ca sa faca un video promotional.

Deci, cum vi se pare? Astept pareri si comentarii :anim-bigsmile:

iuliand
gură spartă
gură spartă
Judet: Constanta

Re: Super-stire pentru participantii RTXP 2018!

Mesaj de iuliand » Mie, 08 August '18, ora 11:43

I'm in! :D
Vreau sa cumpar un buwizz.
Imagine

Homersapien
gură spartă
gură spartă

Re: Super-stire pentru participantii RTXP 2018!

Mesaj de Homersapien » Mie, 08 August '18, ora 14:20

am o parere