Remote Control Off-Roader 9398

Avatar utilizator
lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 4866
Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
Judet: Mures
Localitate: Tragamúra de Cîmpie
Contact:

Re: Remote Control Off-Roader 9398

Mesaj de lapsanszkitamas » Mie, 27 Martie '13, ora 15:17

am si eu o intrebare. voi unde tineti matahalele astea? io cred ca ar trebui sa-l duc in pivnita, ca aici in apartament abia am gasit loc pt a tine lego neasamblat. (lipsa spatiului este motivul pt care 1. proiectul "H0" sta pe loc 2. MOCurile nu supravetuiesc pana la a fi fotografiate) roflol
Follow LapsiKocka - Instagram - Youtube - Facebook

Avatar utilizator
Starlight
guraliv
guraliv
Mesaje: 183
Membru din: Mar, 18 Octombrie '11, ora 15:34
Localitate: Bucuresti

Re: Remote Control Off-Roader 9398

Mesaj de Starlight » Mie, 27 Martie '13, ora 18:54

lapsanszkitamas scrie:am si eu o intrebare. voi unde tineti matahalele astea? io cred ca ar trebui sa-l duc in pivnita, ca aici in apartament abia am gasit loc pt a tine lego neasamblat. (lipsa spatiului este motivul pt care 1. proiectul "H0" sta pe loc 2. MOCurile nu supravetuiesc pana la a fi fotografiate) roflol

Si la mine e mare lipsa de spatiu... locuiesc in 30mp2 impreuna cu sotia... dar am niste console pe pereti unde zac 4 modulare si niste dulapuri suspendate unde stau 8258, 8081 si 2507... In rest am destule seturi sigilate care zac pe sifonier, cum ar fi unimogu, medieval marketplace si altele. La mine avantajul este ca am un tavan foarte inalt(peste 4 metri inaltime) iar pe sifonier am vreo 2 stack-uri de 7-8 cutii una peste alta. De asemenea in cutiile mari goale sunt bagate cutii mai mici, si tot asa. Emerald night(+ multe sine) si sopwith camel le-am lasat la tara la parinti impreuna din lipsa de spatiu.

Nu stiu ce sa fac in privinta urmatoarelor cumparaturi - palace cinema, 41999 si mk2 crane care sunt pe lista mea obligatorie de shopping. Probabil le voi depozita la parinti departe de mine roflol