Mesaj
de arathemis » Joi, 25 Iunie '20, ora 00:09
Buna ziua si dvs.
Mi se pare ca imi datorati 1.5 kg de lego in urma tranzactiei din sept. 2018.
Pt ceilalti coforumusti: atentie la tranzactiile cu d-na, reclama mincinoasa, colet incomplet. Pt detalii am toata conversatia cu ea pe whatsapp.