Exact cum scris la subiectul discutiei, am pus spre vanzare "colectia" mea de piese
Pe langa piese, in cutii de mai gasesc figurine Lego City, Ninjago, StarWars, Minifigurine ( diverse serii) Polybaguri, Stickere..
Pe langa acestea mai detin aproximativ 3 kg de piese Lego Duplo
Seturi DESIGILATE, cutiile deteriorate dar complete:10801 - 30 lei
10802 - 45 lei
10808 - 25 lei
Pretul pentru piesele Lego Duplo ( la care se adauga si diverse polybaguri Duplo) - 200 lei
Pretul pentru piesele Lego Classic (system) 1.750 lei.
Pentru ORICE fel de informatii, va rog sa ma contactati pe mail la adresa: edmonddantes246@yahoo.com
Va multumesc pentru timpul acordat citirii acestui anunt!
