am o serie de figurine, cum le-as putea evalua si cum le-as putea schimba, eventual ?

Scrie răspuns
lufurastiero
tăcut
tăcut
Mesaje: 9
Membru din: Vin, 27 Ianuarie '17, ora 08:48

am o serie de figurine, cum le-as putea evalua si cum le-as putea schimba, eventual ?

Mesaj de lufurastiero » Joi, 02 Februarie '17, ora 21:36

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Avatar utilizator
AlexDesign
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 942
Membru din: Dum, 12 Mai '13, ora 18:56
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: am o serie de figurine, cum le-as putea evalua si cum le-as putea schimba, eventual ?

Mesaj de AlexDesign » Joi, 02 Februarie '17, ora 22:33

In functie de vechime, stare, colectia de apartenenta poti evalua minifigurine. Din ce pare sa fie prin pozele tale, poti sa vinzi majoritatea cu 5-10RON/buc in cel mai bun caz, insa am vazut si unele mai rare (daca nu ma insel acei indieni) care valoreaza mai mult (10-15). Conditia e sa fie originale, cum zicea si tovarasul Tamas.

lufurastiero
tăcut
tăcut
Mesaje: 9
Membru din: Vin, 27 Ianuarie '17, ora 08:48

Re: am o serie de figurine, cum le-as putea evalua si cum le-as putea schimba, eventual ?

Mesaj de lufurastiero » Joi, 02 Februarie '17, ora 23:02

multumesc pentru rapuns.
toate-s originale, fara indoiala.

bogdanc1989
tăcut
tăcut
Mesaje: 3
Membru din: Mar, 31 Ianuarie '17, ora 12:22

Re: am o serie de figurine, cum le-as putea evalua si cum le-as putea schimba, eventual ?

Mesaj de bogdanc1989 » Vin, 03 Februarie '17, ora 09:12

Salut! Am vazut figurinele, m-ar interesa unele dintre ele, mai ales cele din western. La unele ma intereseaza figurina, la altele accesoriile. Ma gandeam ca poate poti muta unele accesorii de la o figurina la cea pe care mi-o doresc. Ma intereseaza si bastinasul din seria cu pirati. Putem discuta la telefon, daca doresti. :)