10% cadou de la Top10Toys pentru membrii Rolug

Moderator: Bricky

Scrie răspuns
razvy
tăcut
tăcut
Mesaje: 12
Membru din: Mar, 11 Octombrie '11, ora 22:40

10% cadou de la Top10Toys pentru membrii Rolug

Mesaj de razvy » Mie, 25 Ianuarie '12, ora 23:19

Magazinul http://www.top10toys.ro ofera urmatoarele reduceri membrilor Rolug:

- 10% din pretul de lista, la orice produs
- 5% din pretul afisat, la orice produs aflat la promotie, cu exceptia lichidarilor de stoc
- se va aplica reducerea care este mai favorabila clientului, dupa caz

De asemenea, beneficiati de livrare gratuita prin curier daca valoarea produselor comandate este de minim 250 lei sau prin Posta Romana daca valoarea produselor este mai mica de 250 lei si se efectueaza plata prin transfer bancar.

Beneficiaza de reducere orice membru care are minim o postare pe forum, iar pentru validarea reducerii, ne rezervam dreptul de a contacta cumparatorul prin mesaj personal (doar daca consideram necesar).
Tot ceea ce trebuie sa faceti este sa mentionati in momentul plasarii comenzii ca sunteti membru al acestui forum.

Razvan

PS: Reducerile anuntate sunt valabile la orice achizitie, nu doar la produsele LEGO.

Avatar utilizator
N33
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1780
Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
Judet: Maramures
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: 10% cadou de la Top10Toys pentru membrii Rolug

Mesaj de N33 » Mie, 25 Ianuarie '12, ora 23:22

Am o intrebare putin off topic:Magazinul asta ar putea sa ne sponsorizeze expozitia ?

viewtopic.php?f=24&t=770 Despre asta este vorba.

razvy
tăcut
tăcut
Mesaje: 12
Membru din: Mar, 11 Octombrie '11, ora 22:40

Re: 10% cadou de la Top10Toys pentru membrii Rolug

Mesaj de razvy » Vin, 27 Ianuarie '12, ora 07:36

Am nevoie de mai multe detalii, ti-am lasat un PM.

LaGrange
comunicativ
comunicativ
Mesaje: 27
Membru din: Mar, 15 Martie '11, ora 17:28

Re: 10% cadou de la Top10Toys pentru membrii Rolug

Mesaj de LaGrange » Lun, 13 Februarie '12, ora 14:03

Sunt mandrul posesor al unui Crane Truck 8258 achizitionat de pe Top10Toys. Am beneficiat de reducerea acordata membrilor ROLUG iar livrarea s-a facut in ziua dorita, fara intarzieri. Cutia a fost ambalata in alta cutie de carton, deci nicio problema din cauza transportului. Nota 10 de la mine si votul de incredere. Tineti-o tot asa.
Now for wrath. Now for ruin. And the red dawn!

danyboy
comunicativ
comunicativ
Mesaje: 33
Membru din: Mie, 25 Ianuarie '12, ora 14:26
Localitate: Timisoara

Re: 10% cadou de la Top10Toys pentru membrii Rolug

Mesaj de danyboy » Mie, 22 Februarie '12, ora 12:17

Si eu sunt posesorul unui Airport 3182 http://www.brickset.com/detail/?Set=3182-1 si a unui Cargo Train 7939 http://www.brickset.com/detail/?Set=7939-1 luate de la ei cu un pret bun si livrare rapida (in 24 h). Cele doua cutii au fost ambalate intr-o alta cutie de carton, deci s-au pastrat perfect.
Iar legat de pret, desi produsele au fost luate la promotie, am primit si 5% cadou pentru ca sunt membru Rolug.
Eu ii recomand.

Avatar utilizator
Cata
comunicativ
comunicativ
Mesaje: 50
Membru din: Dum, 04 Martie '12, ora 02:03
Localitate: Timisoara

Re: 10% cadou de la Top10Toys pentru membrii Rolug

Mesaj de Cata » Lun, 12 Martie '12, ora 09:55

Si eu ii recomand. Doar ce am cumparat Lego Techninc Excavator 8043 cu reducere de 5% aplicata la reducerea lor de pe site.
Cred ca au cele mai bune preturi..si daca se aplica si reducerea de 10% sau 5% dupa caz, e si mai bine.