Humvee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mathewheartlego
vorbăreț
vorbăreț
Mesaje: 68
Membru din: Sâm, 10 Decembrie '11, ora 16:53
Localitate: Orasul cu mafiotzi si fara lego (Piatra-Neamt)

Humvee

Mesaj de mathewheartlego » Dum, 11 Decembrie '11, ora 13:51

Hey,tocmai am terminat de lucru la primul meu MOC pt. ROLUG!Sper sa va placa!

http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... hotostream
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
http://www.flickr.com/photos/71863865@N ... otostream/
P.S.:Stiu ca e cam colorat,dar am incercat sa nu se observe :)
P.P.S.:Sorry pt. fundal.L-am improvizat lipind 3 foi A3 una de alta roflol roflol roflol
God bless lego!!!!!!

Avatar utilizator
lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 4953
Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
Judet: Mures
Localitate: Tragamúra de Cîmpie
Contact:

Re: Humvee

Mesaj de lapsanszkitamas » Dum, 11 Decembrie '11, ora 22:34

vad ca ai folosit motorul ala de la racers! imi place ca e multicolor, asta arata ca nici tu nu o duci prea bine cu piesele... :D sa stii ca e chiat fain, un pic in neraport cu minifigurina dar fain
Follow LapsiKocka - Instagram - Youtube - Facebook

Avatar utilizator
mad_horax
Former Ambassador
Former Ambassador
Mesaje: 1326
Membru din: Mar, 01 Septembrie '09, ora 12:21
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Humvee

Mesaj de mad_horax » Lun, 12 Decembrie '11, ora 09:00

Nice work! Continua sa creezi!