Mi-as dori tare mult ca acest traseu magnetic sa poata fi luat in consideratie la MM.....Am muncit mult la el -l-am facut de 3 ori cu diverse surse magnetice si in diferite tehnici de montare .....Pana la urma banda magnetica trimisa de Bracker a fost cea mai buna ! (nu intrebati cate feluri de magneti am cumparat !
Biserica o stiti cu totii dar ambientul-flori si floricele - a fost nou !

