Lego comics

Scrie răspuns
Avatar utilizator
teOo
vorbăreț
vorbăreț
Mesaje: 80
Membru din: Sâm, 27 Martie '10, ora 19:42

Lego comics

Mesaj de teOo » Dum, 24 Iulie '11, ora 15:18

Salut, mai in gluma, mai in serios, m-am apucat sa fac niste benzi desenate cu lego. Prima este mai mult o proba, si are niste glume... de rahat... :billiam: . Astept parerile si sfaturile voastre, daca voua va plac, o sa continui sa mai fac si sa le postez. Pentru astazi avem:
Sters
Am ales sa edit si sa o sterg pe accea, o sa urmeaza altele mai reusite. /:) Imi cer scuze pentru neplacerile creeate.
clara scrie:idee e buna dar fa poza mai mare si glumele mai bune. Si ar fi bine sa folososeti un program de editare poze pt efecte. Dar ideea e buna
Poza are rezolutia 1215x1215, trebuia sa dai click pe ea si se marea.
Ultima oară modificat Lun, 25 Iulie '11, ora 11:08 de către teOo, modificat de 2 ori în total.

Avatar utilizator
clara
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 240
Membru din: Lun, 30 Mai '11, ora 13:39
Localitate: CLuj-Napoca

Re: Lego comics

Mesaj de clara » Dum, 24 Iulie '11, ora 18:32

idee e buna dar fa poza mai mare si glumele mai bune. Si ar fi bine sa folososeti un program de editare poze pt efecte. Dar ideea e buna
LEGO ORIGINAL LA PRETURI MICI: viewtopic.php?f=6&t=519
City hall i want you!

Avatar utilizator
Nick-Name
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 761
Membru din: Joi, 06 Ianuarie '11, ora 22:32
Localitate: Brasov, Romania,Terra
Contact:

Re: Lego comics

Mesaj de Nick-Name » Dum, 24 Iulie '11, ora 20:10

Clara are dreptate in legatura cu glumele si programul de editare. Marimea nu este necesara, dar ar fi mai bine mai mare ;)
Nick-Name | Ωmega

Atlantis - Orasul Scufundat

Avatar utilizator
alexutzu300
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 296
Membru din: Mie, 10 Decembrie '08, ora 13:55
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lego comics

Mesaj de alexutzu300 » Dum, 24 Iulie '11, ora 22:27

Foloseste un limbaj mai frumos,esti totusi pe un forum care are si copii.Ai grija ca ordinea caracterelor sa fie in ordinea replicilor(exemplu patratul stanga jos,unde sunt inversate.Era evident ca prima replica citita va fi cea a "sensei-ului" desi in poveste e a 2a replica).Poantele,am inteles ca era un episod de testare,dar puteai sa gasesti una mai buna,oricum,astept urmatoarele episoade.Si da,poti folosi un program mai bun.Mult noroc in continuare ;)
Imagine
Strada mea modulara.Check it out,leave a comment.
http://www.flickr.com- Pentru topicuri cu mai mult de 3 poze,va rog,folositi flickr.O mie de posturi cu attachments sunt obositoare.