Lil jeep

Scrie răspuns
Avatar utilizator
N33
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1780
Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
Judet: Maramures
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Lil jeep

Mesaj de N33 » Mar, 19 Iulie '11, ora 23:36

Salutari
Am facut un jeep mic ... mie imi place foarte mult cum arata,parca ar fi din seria racers.
Nu prea am ce sa zic despre el ... este mic ... si detaliat :)
Era folosit la explorari in desert de aia are tablita aia antica in spate.


http://www.flickr.com/photos/61922194@N ... hotostream

Avatar utilizator
dinutu
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 532
Membru din: Joi, 23 Decembrie '10, ora 16:13
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lil jeep

Mesaj de dinutu » Mar, 19 Iulie '11, ora 23:39

Foarte frumos jeepul. arata foarte bine, desi e mic arata bine. Ar fi fost tare daca i-ai fi pus un acoperis. Ori negru ori galben... E doar o idee. :D
Va salut si va respect,
Dinu Busegeanu

I just want de best, the best or nothing!

Avatar utilizator
Razvy_cluj_ro
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 972
Membru din: Sâm, 05 Martie '11, ora 18:22
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Re: Lil jeep

Mesaj de Razvy_cluj_ro » Mar, 19 Iulie '11, ora 23:43

Aha, acum il vad mai bine! E destul de detaliat si da, s-ar potrivi la Racers! (asta daca i-ai pune faruri trensparente ;) ). Si eu ce sa mai zic... e chiar bun! :D
Succes in continuare la moc-uit!
P.S. nu incape o jumatate de minifig? roflol (adica doar de la corp)

Avatar utilizator
N33
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1780
Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
Judet: Maramures
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Lil jeep

Mesaj de N33 » Mar, 19 Iulie '11, ora 23:44

Daca mai fac alt jeep-ulet din asta mic il fac cu acoperis ;)
Dar am avut jeepul ala de la Creator si ala avea acoperis de aia nu i-am facut la asta acoperis

Avatar utilizator
clara
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 240
Membru din: Lun, 30 Mai '11, ora 13:39
Localitate: CLuj-Napoca

Re: Lil jeep

Mesaj de clara » Mie, 20 Iulie '11, ora 10:00

e fain jeepul dar e mic si dragut ai putea sa faci o intreaga colectie poate daca ai timp si piese
LEGO ORIGINAL LA PRETURI MICI: viewtopic.php?f=6&t=519
City hall i want you!

Avatar utilizator
N33
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1780
Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
Judet: Maramures
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Lil jeep

Mesaj de N33 » Mie, 20 Iulie '11, ora 11:58

@Clara: Ma gandeam la asta ;)
Scot seria Racer's vesiunea lui N33 ! (si cei de la LEGO vor sa-l cumpere si sa-l lanseze,sa nu vada Adrian asta roflol roflol roflol ). roflol