o barcuta

Scrie răspuns
manulela
vorbăreț
vorbăreț
Mesaje: 83
Membru din: Joi, 29 Ianuarie '09, ora 19:47

o barcuta

Mesaj de manulela » Sâm, 10 Aprilie '10, ora 19:51

Va invitam la o plimbare cu barcuta.[flickr]4508355974[/flickr]
De facut bani usor...pentru lego http://trustedreliablesites.blogspot.com/
Pentru timpul liber http://liviurus.freehostia.com

Avatar utilizator
dinutu
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 532
Membru din: Joi, 23 Decembrie '10, ora 16:13
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: o barcuta

Mesaj de dinutu » Lun, 30 Mai '11, ora 13:31

Foarte frumoasa, putin cam multi-colora roflol
Va salut si va respect,
Dinu Busegeanu

I just want de best, the best or nothing!

Avatar utilizator
clara
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 240
Membru din: Lun, 30 Mai '11, ora 13:39
Localitate: CLuj-Napoca

Re: o barcuta

Mesaj de clara » Sâm, 18 Iunie '11, ora 11:25

E fain dar ai facut si interiorul
LEGO ORIGINAL LA PRETURI MICI: viewtopic.php?f=6&t=519
City hall i want you!

manulela
vorbăreț
vorbăreț
Mesaje: 83
Membru din: Joi, 29 Ianuarie '09, ora 19:47

Re: o barcuta

Mesaj de manulela » Lun, 20 Iunie '11, ora 13:32

nu, din pacate nu am prea multa rabdare la detalii, cu atat mai mult cu cat orice as face urmaza a fi desfacut de pustiul meu
De facut bani usor...pentru lego http://trustedreliablesites.blogspot.com/
Pentru timpul liber http://liviurus.freehostia.com

Avatar utilizator
lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 4953
Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
Judet: Mures
Localitate: Tragamúra de Cîmpie
Contact:

Re: o barcuta

Mesaj de lapsanszkitamas » Lun, 20 Iunie '11, ora 13:50

si "pustiul" e fan lego?cati anisori are?mi-as dori si eu un fratior de genul asta.nu m-as chinui cu dezmembrarea
Follow LapsiKocka - Instagram - Youtube - Facebook

manulela
vorbăreț
vorbăreț
Mesaje: 83
Membru din: Joi, 29 Ianuarie '09, ora 19:47

Re: o barcuta

Mesaj de manulela » Mar, 21 Iunie '11, ora 12:30

da e si asta un avantaj mai putin cand incepe sa verse toate cutiile cu piese in mijlocul casei roflol
De facut bani usor...pentru lego http://trustedreliablesites.blogspot.com/
Pentru timpul liber http://liviurus.freehostia.com

Avatar utilizator
lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 4953
Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
Judet: Mures
Localitate: Tragamúra de Cîmpie
Contact:

Re: o barcuta

Mesaj de lapsanszkitamas » Mar, 21 Iunie '11, ora 15:08

copii... roflol
Follow LapsiKocka - Instagram - Youtube - Facebook

Avatar utilizator
dinutu
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 532
Membru din: Joi, 23 Decembrie '10, ora 16:13
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: o barcuta

Mesaj de dinutu » Mie, 22 Iunie '11, ora 09:37

Am auzit ca vei avea doi pusti. Super masinutza de dezasamblare, mi-i inchiriezi si mie? Tre sa dezasamblez un excavator ;)) roflol
Va salut si va respect,
Dinu Busegeanu

I just want de best, the best or nothing!

Avatar utilizator
Tudorrrr
guraliv
guraliv
Mesaje: 186
Membru din: Sâm, 08 Octombrie '11, ora 00:43
Localitate: Bucharest

Re: o barcuta

Mesaj de Tudorrrr » Mie, 12 Octombrie '11, ora 00:28

dinutzu scrie:Am auzit ca vei avea doi pusti. Super masinutza de dezasamblare, mi-i inchiriezi si mie? Tre sa dezasamblez un excavator ;)) roflol
"Hei, puştiulică, te joci şi tu puţin cu excavatoul ăsta?"
*după 5 minute*
"Victorie, vicorieeee!!"
... roflol
LEGO Forevăr!
Imagine