o barcuta
o barcuta
Va invitam la o plimbare cu barcuta.[flickr]4508355974[/flickr]
De facut bani usor...pentru lego http://trustedreliablesites.blogspot.com/
Pentru timpul liber http://liviurus.freehostia.com
Pentru timpul liber http://liviurus.freehostia.com
- dinutu
- gură spartă

- Mesaje: 532
- Membru din: Joi, 23 Decembrie '10, ora 16:13
- Localitate: Bucuresti
- Contact:
Re: o barcuta
Foarte frumoasa, putin cam multi-colora roflol
Va salut si va respect,
Dinu Busegeanu
I just want de best, the best or nothing!
Dinu Busegeanu
I just want de best, the best or nothing!
Re: o barcuta
E fain dar ai facut si interiorul
LEGO ORIGINAL LA PRETURI MICI: viewtopic.php?f=6&t=519
City hall i want you!
City hall i want you!
Re: o barcuta
nu, din pacate nu am prea multa rabdare la detalii, cu atat mai mult cu cat orice as face urmaza a fi desfacut de pustiul meu
De facut bani usor...pentru lego http://trustedreliablesites.blogspot.com/
Pentru timpul liber http://liviurus.freehostia.com
Pentru timpul liber http://liviurus.freehostia.com
- lapsanszkitamas
- gură spartă

- Mesaje: 4953
- Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
- Judet: Mures
- Localitate: Tragamúra de Cîmpie
- Contact:
Re: o barcuta
si "pustiul" e fan lego?cati anisori are?mi-as dori si eu un fratior de genul asta.nu m-as chinui cu dezmembrarea
Re: o barcuta
da e si asta un avantaj mai putin cand incepe sa verse toate cutiile cu piese in mijlocul casei roflol
De facut bani usor...pentru lego http://trustedreliablesites.blogspot.com/
Pentru timpul liber http://liviurus.freehostia.com
Pentru timpul liber http://liviurus.freehostia.com
- lapsanszkitamas
- gură spartă

- Mesaje: 4953
- Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
- Judet: Mures
- Localitate: Tragamúra de Cîmpie
- Contact:
- dinutu
- gură spartă

- Mesaje: 532
- Membru din: Joi, 23 Decembrie '10, ora 16:13
- Localitate: Bucuresti
- Contact:
Re: o barcuta
Am auzit ca vei avea doi pusti. Super masinutza de dezasamblare, mi-i inchiriezi si mie? Tre sa dezasamblez un excavator
) roflol
Va salut si va respect,
Dinu Busegeanu
I just want de best, the best or nothing!
Dinu Busegeanu
I just want de best, the best or nothing!
Re: o barcuta
"Hei, puştiulică, te joci şi tu puţin cu excavatoul ăsta?"dinutzu scrie:Am auzit ca vei avea doi pusti. Super masinutza de dezasamblare, mi-i inchiriezi si mie? Tre sa dezasamblez un excavator) roflol
*după 5 minute*
"Victorie, vicorieeee!!"
... roflol
LEGO Forevăr!



