Buna tuturor!Ieri am facut un MOC dupa Artakha din Bionicle plictisindu-ma am luat treaba in serios si am facut asta dupa informatii:
Mai multe imagini pe flickr http://www.flickr.com/photos/82106607@N ... otostream/
Uite un sfat legat de fotografiat (nu ca as fi expert): pentru pozele facute de aproape, foloseste optiunea MACRO ; orice aparat foto digital ar trebui sa o aiba! De aceea pozele tale se vad asa de puricate / pixelate, cum sa le zic...
Si inca ceva: fa pozele pe LUMINA! Du-le langa geam, sau oriune este lumina naturala (lumina de la bec nu e buna) ; nu mai fa pozele in locuri intunecate, ca de aia iti iasa unele poze miscate...
Toni, foarte tare MOC-ul, da' prea colorat. Imi place Warhammer-ul. Daca n-ai avut piese verzi, iti cumparai ceva seturi, asteptai un pic si dup-aia faceai MOC-ul. Rabdare. Si urmeaza sfatul lui Razvy.