The Fortune Temple

Avatar utilizator
Mihai Marius Mihu
guraliv
guraliv
Mesaje: 185
Membru din: Mar, 18 Octombrie '11, ora 01:30
Contact:

Re: The Fortune Temple

Mesaj de Mihai Marius Mihu » Sâm, 08 Decembrie '12, ora 18:52

chirox_krika scrie::0 :0 :0 :0 :0
DA CUM DE ITI IES ASA FAINE!?!?!?
Sir, you are truly a master of Lego MOCs. :D :D
Cred ca e vorba in primul rand de practica si rabdare... iar cu cat practici mai mult cu atat devi mai experimentat. Ideea este sa iti cunosti bine materialele si sa fi cu adevarat pasionat de ceea ce faci.

Avatar utilizator
Mihai Marius Mihu
guraliv
guraliv
Mesaje: 185
Membru din: Mar, 18 Octombrie '11, ora 01:30
Contact:

Re: The Fortune Temple

Mesaj de Mihai Marius Mihu » Sâm, 08 Decembrie '12, ora 18:56

Eugen Puicar scrie:Bine zis!!!
P.S: Mihai, sper ca nu te superi daca ma axez si eu pe mitologia greaca. Nu de alta dar am cartea ,,Legendele olimpului" si in plus nu vreau sa crezi ca te copiez.
In nici un caz. Nu am de ce sa ma supar. :) Ma bucur de faptul ca iti place acest domeniu si de-abia astept sa vad ce o sa creezi. :)