Cred ca e vorba in primul rand de practica si rabdare... iar cu cat practici mai mult cu atat devi mai experimentat. Ideea este sa iti cunosti bine materialele si sa fi cu adevarat pasionat de ceea ce faci.chirox_krika scrie:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
DA CUM DE ITI IES ASA FAINE!?!?!?
Sir, you are truly a master of Lego MOCs.![]()
The Fortune Temple
- Mihai Marius Mihu
- guraliv

- Mesaje: 185
- Membru din: Mar, 18 Octombrie '11, ora 01:30
- Contact:
Re: The Fortune Temple
- Mihai Marius Mihu
- guraliv

- Mesaje: 185
- Membru din: Mar, 18 Octombrie '11, ora 01:30
- Contact:
Re: The Fortune Temple
In nici un caz. Nu am de ce sa ma supar.Eugen Puicar scrie:Bine zis!!!
P.S: Mihai, sper ca nu te superi daca ma axez si eu pe mitologia greaca. Nu de alta dar am cartea ,,Legendele olimpului" si in plus nu vreau sa crezi ca te copiez.