LDH 25

Avatar utilizator
N33
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1780
Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
Judet: Maramures
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: LDH 25

Mesaj de N33 » Mie, 25 Iulie '12, ora 13:15

nu ma refeream la tine
Da stiu ... dar am avut o zi rea...
locomotiva este intradevar reusita
Se putea mai bine,dar LEGO nu face piese din alea ce mi-ar trebui.lateral,unde sunt placile alea,ar trebui sa fie ceva usi,eu ma gandeam sa pun geamuri,dar dupa ce am facut 50% din locomotiva si nu se potrivea nimic acolo,nu am vrut sa o desfac si acolo este si motorul,nu incape nimic alt ceva.
Incerc sa fac o alta locomotiva mai mare,unde voi avea mai mult loc,sa pun acolo motoarele,cutia de baterii si restul.

Avatar utilizator
ovi12ro
comunicativ
comunicativ
Mesaje: 49
Membru din: Lun, 14 Ianuarie '13, ora 20:55
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: LDH 25

Mesaj de ovi12ro » Dum, 20 Ianuarie '13, ora 22:01

Draguta locomotiva
Lego is the future ;)