Da stiu ... dar am avut o zi rea...nu ma refeream la tine
Se putea mai bine,dar LEGO nu face piese din alea ce mi-ar trebui.lateral,unde sunt placile alea,ar trebui sa fie ceva usi,eu ma gandeam sa pun geamuri,dar dupa ce am facut 50% din locomotiva si nu se potrivea nimic acolo,nu am vrut sa o desfac si acolo este si motorul,nu incape nimic alt ceva.locomotiva este intradevar reusita
Incerc sa fac o alta locomotiva mai mare,unde voi avea mai mult loc,sa pun acolo motoarele,cutia de baterii si restul.

