Blacktron monorail arrow

Scrie răspuns
Avatar utilizator
infested
vorbăreț
vorbăreț
Mesaje: 105
Membru din: Lun, 02 Ianuarie '12, ora 14:14
Localitate: Bistrita
Contact:

Blacktron monorail arrow

Mesaj de infested » Joi, 05 Ianuarie '12, ora 13:43

black & trans-red
ce parere aveti?:)
Fişiere ataşate
DSC00304.JPG
DSC00304.JPG (90.22 KiB) Vizualizat de 593 ori

Avatar utilizator
N33
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1780
Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
Judet: Maramures
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Blacktron monorail arrow

Mesaj de N33 » Joi, 05 Ianuarie '12, ora 14:26

Tare,nu faci un video despre cum merge pe sine ? :D

Alea de pe acoperis sunt tunuri laser sau rachete ?

in rest este fain,se potriveste negrului tr-red dar spatele e chiar mare,ce sunt acolo ,rachete ? roflol

Avatar utilizator
infested
vorbăreț
vorbăreț
Mesaje: 105
Membru din: Lun, 02 Ianuarie '12, ora 14:14
Localitate: Bistrita
Contact:

Re: Blacktron monorail arrow

Mesaj de infested » Joi, 05 Ianuarie '12, ora 16:53

tunuri laser pe acoperish:) si in spate e reactor:P
anyway..e o poza mai veche..dar o sa pune altele dupa ce il mai "finisez"
video..cand voi avea macheta..~2 luni