black & trans-red
ce parere aveti?:)
Blacktron monorail arrow
- infested
- vorbăreț

- Mesaje: 105
- Membru din: Lun, 02 Ianuarie '12, ora 14:14
- Localitate: Bistrita
- Contact:
Blacktron monorail arrow
- Fişiere ataşate
-
- DSC00304.JPG (90.22 KiB) Vizualizat de 593 ori
- N33
- gură spartă

- Mesaje: 1780
- Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
- Judet: Maramures
- Localitate: Sighetu Marmatiei
- Contact:
Re: Blacktron monorail arrow
Tare,nu faci un video despre cum merge pe sine ?
Alea de pe acoperis sunt tunuri laser sau rachete ?
in rest este fain,se potriveste negrului tr-red dar spatele e chiar mare,ce sunt acolo ,rachete ? roflol
Alea de pe acoperis sunt tunuri laser sau rachete ?
in rest este fain,se potriveste negrului tr-red dar spatele e chiar mare,ce sunt acolo ,rachete ? roflol
- infested
- vorbăreț

- Mesaje: 105
- Membru din: Lun, 02 Ianuarie '12, ora 14:14
- Localitate: Bistrita
- Contact:
Re: Blacktron monorail arrow
tunuri laser pe acoperish:) si in spate e reactor:P
anyway..e o poza mai veche..dar o sa pune altele dupa ce il mai "finisez"
video..cand voi avea macheta..~2 luni
anyway..e o poza mai veche..dar o sa pune altele dupa ce il mai "finisez"
video..cand voi avea macheta..~2 luni