Iata un FAIL! Ar fi trebuit sa fie un Unimog, dar iata ce a iesit... un fel de transportor de masini...
[flickr]6622192859[/flickr]
[flickr]6622199347[/flickr]
[flickr]6622201775[/flickr] (camera inclinata)
[flickr]6622155177[/flickr] masinuta
i hope you enjoyed the FAIL! roflol
FAILED MOC
- cristian333
- gură spartă

- Mesaje: 577
- Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
- Localitate: Tg-Jiu
- Contact:
FAILED MOC
LEGO System Master!
- N33
- gură spartă

- Mesaje: 1780
- Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
- Judet: Maramures
- Localitate: Sighetu Marmatiei
- Contact:
Re: FAILED MOC
Arata foarte ciudat ... mai interesant sunt cutiile din spate roflol
Wow dar chiar e urat ce sa zic ... poti mai bine de atat
Wow dar chiar e urat ce sa zic ... poti mai bine de atat
- cristian333
- gură spartă

- Mesaje: 577
- Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
- Localitate: Tg-Jiu
- Contact:
Re: FAILED MOC
stiu... iti distrag atentia de la uratenia asta si te fac sa spui: "COOL!" si "... oh, vorbeam despre seturile din spate..." roflolN33 scrie:Arata foarte ciudat ... mai interesant sunt cutiile din spate roflol
Wow dar chiar e urat ce sa zic ... poti mai bine de atat
LEGO System Master!
- lapsanszkitamas
- gură spartă

- Mesaje: 4953
- Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
- Judet: Mures
- Localitate: Tragamúra de Cîmpie
- Contact:
Re: FAILED MOC
NO COMMENT. cel mai potrivit titlu. si N33 are un MOC de-asta...undeva intrun topic din iulie-august