WIP Multipurpose Military Truck (MMT)

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristian333
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 577
Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
Localitate: Tg-Jiu
Contact:

WIP Multipurpose Military Truck (MMT)

Mesaj de cristian333 » Lun, 02 Ianuarie '12, ora 22:17

Un lucru amuzant mi se pare numele... MMT... mai tineti minte vehiculul droizilor, MTT? ;)

Oricum, sa trecem la subiect... Fara alte introduceri (plictisitoare), va prezint MMT-ul! (este WIP, asa ca nu fiti prea duri cu el roflol roflol )

[flickr]6622148977[/flickr]
[flickr]6622151607[/flickr]
[flickr]6622150619[/flickr]
LEGO System Master!

Avatar utilizator
Tudorrrr
guraliv
guraliv
Mesaje: 186
Membru din: Sâm, 08 Octombrie '11, ora 00:43
Localitate: Bucharest

Re: WIP Multipurpose Military Truck (MMT)

Mesaj de Tudorrrr » Lun, 02 Ianuarie '12, ora 22:25

Îmi place mult cum ai făcut partea din faţă.
LEGO Forevăr!
Imagine

Avatar utilizator
cristian333
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 577
Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
Localitate: Tg-Jiu
Contact:

Re: WIP Multipurpose Military Truck (MMT)

Mesaj de cristian333 » Lun, 02 Ianuarie '12, ora 22:26

Masina asta va deveni un post apoc rescue truck in curand... :D
LEGO System Master!

Avatar utilizator
N33
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1780
Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
Judet: Maramures
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: WIP Multipurpose Military Truck (MMT)

Mesaj de N33 » Lun, 02 Ianuarie '12, ora 22:29

Acoperisul si partea frontala arata bine restul cam plictisitor...

Avatar utilizator
cristian333
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 577
Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
Localitate: Tg-Jiu
Contact:

Re: WIP Multipurpose Military Truck (MMT)

Mesaj de cristian333 » Lun, 02 Ianuarie '12, ora 22:30

N33 scrie:Acoperisul si partea frontala arata bine restul cam plictisitor...

pentru ca e "goala"... nu e "finished"... e WIP... practic, da, arata naspa roflol
LEGO System Master!

ekofresh
guraliv
guraliv
Mesaje: 145
Membru din: Vin, 29 Aprilie '11, ora 17:40
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: WIP Multipurpose Military Truck (MMT)

Mesaj de ekofresh » Lun, 02 Ianuarie '12, ora 22:36

Chiar arata bine. Poti incerca sa innegresti grila, adica piesa gri din spatele grilelor sa fie neagra? Cred ca va prinde bine putin contrast acolo.

Avatar utilizator
dinutu
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 532
Membru din: Joi, 23 Decembrie '10, ora 16:13
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: WIP Multipurpose Military Truck (MMT)

Mesaj de dinutu » Lun, 02 Ianuarie '12, ora 22:47

Reusit camionul, fa-i o remorca! Rotile sunt foarte tari, din ce set le ai? :D Cum spunea si cel de de-asupra mea, grila mai trebuie putin innegrita.. Arata bine, poate incerci sa-i faci o directie pe primele doua seturi de roti :D
Va salut si va respect,
Dinu Busegeanu

I just want de best, the best or nothing!

Avatar utilizator
cristian333
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 577
Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
Localitate: Tg-Jiu
Contact:

Re: WIP Multipurpose Military Truck (MMT)

Mesaj de cristian333 » Lun, 02 Ianuarie '12, ora 22:57

dinutzu scrie:Reusit camionul, fa-i o remorca! Rotile sunt foarte tari, din ce set le ai? :D Cum spunea si cel de de-asupra mea, grila mai trebuie putin innegrita.. Arata bine, poate incerci sa-i faci o directie pe primele doua seturi de roti :D
nu mai tin minte... le am de la 4 ani... directie... nu stiu... poate, dar nu prea am piese... :(
LEGO System Master!

Avatar utilizator
lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 4953
Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
Judet: Mures
Localitate: Tragamúra de Cîmpie
Contact:

Re: WIP Multipurpose Military Truck (MMT)

Mesaj de lapsanszkitamas » Mar, 03 Ianuarie '12, ora 00:13

N33 scrie:Acoperisul si partea frontala arata bine restul cam plictisitor...
asta e, tipu stie ce gandesc roflol
Follow LapsiKocka - Instagram - Youtube - Facebook