blacktron devastator:)

Scrie răspuns
Avatar utilizator
infested
vorbăreț
vorbăreț
Mesaje: 105
Membru din: Lun, 02 Ianuarie '12, ora 14:14
Localitate: Bistrita
Contact:

blacktron devastator:)

Mesaj de infested » Lun, 02 Ianuarie '12, ora 23:19

ce parere aveti?:) este pornit de la ideea setului 7713 remaked for my Blacktron
Fişiere ataşate
DSC04376.JPG
DSC04376.JPG (131.85 KiB) Vizualizat de 673 ori

Avatar utilizator
cristian333
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 577
Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
Localitate: Tg-Jiu
Contact:

Re: blacktron devastator:)

Mesaj de cristian333 » Lun, 02 Ianuarie '12, ora 23:21

arata incredibil! asta e un mech pe gustul meu! totusi, ai mai putea adauga imagini? :)
LEGO System Master!

Avatar utilizator
N33
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1780
Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
Judet: Maramures
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: blacktron devastator:)

Mesaj de N33 » Lun, 02 Ianuarie '12, ora 23:30

super, mega ,tare fain roflol

Sper sa fac si eu din astea in realitate (nu din LEGO) dar va mai trece ceva timp pana ajung acolo...

Picioarele sunt foarte bune,destule detalii !!! Imi place la nebunie cum arata cabina si gattling cannon-urile.

Dar nu se vede prea mult din aceasta imagine,incearca sa pui mai multe pe Flickr si posteaza cu codul asta [flickr][/flickr] doar un anumit numar trebe de la poze nu tot link-ul.

Avatar utilizator
lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 4953
Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
Judet: Mures
Localitate: Tragamúra de Cîmpie
Contact:

Re: blacktron devastator:)

Mesaj de lapsanszkitamas » Mar, 03 Ianuarie '12, ora 00:09

superb mech!! arata B-E-S-T-I-A-L. imi plac picioarele la nebunie. astept sa vad mai multe poze.
Follow LapsiKocka - Instagram - Youtube - Facebook