blacktron devastator:)
- infested
- vorbăreț

- Mesaje: 105
- Membru din: Lun, 02 Ianuarie '12, ora 14:14
- Localitate: Bistrita
- Contact:
blacktron devastator:)
ce parere aveti?:) este pornit de la ideea setului 7713 remaked for my Blacktron
- Fişiere ataşate
-
- DSC04376.JPG (131.85 KiB) Vizualizat de 673 ori
- cristian333
- gură spartă

- Mesaje: 577
- Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
- Localitate: Tg-Jiu
- Contact:
Re: blacktron devastator:)
arata incredibil! asta e un mech pe gustul meu! totusi, ai mai putea adauga imagini? 
LEGO System Master!
- N33
- gură spartă

- Mesaje: 1780
- Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
- Judet: Maramures
- Localitate: Sighetu Marmatiei
- Contact:
Re: blacktron devastator:)
super, mega ,tare fain roflol
Sper sa fac si eu din astea in realitate (nu din LEGO) dar va mai trece ceva timp pana ajung acolo...
Picioarele sunt foarte bune,destule detalii !!! Imi place la nebunie cum arata cabina si gattling cannon-urile.
Dar nu se vede prea mult din aceasta imagine,incearca sa pui mai multe pe Flickr si posteaza cu codul asta [flickr][/flickr] doar un anumit numar trebe de la poze nu tot link-ul.
Sper sa fac si eu din astea in realitate (nu din LEGO) dar va mai trece ceva timp pana ajung acolo...
Picioarele sunt foarte bune,destule detalii !!! Imi place la nebunie cum arata cabina si gattling cannon-urile.
Dar nu se vede prea mult din aceasta imagine,incearca sa pui mai multe pe Flickr si posteaza cu codul asta [flickr][/flickr] doar un anumit numar trebe de la poze nu tot link-ul.
- lapsanszkitamas
- gură spartă

- Mesaje: 4953
- Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
- Judet: Mures
- Localitate: Tragamúra de Cîmpie
- Contact:
Re: blacktron devastator:)
superb mech!! arata B-E-S-T-I-A-L. imi plac picioarele la nebunie. astept sa vad mai multe poze.