IV. GREED

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Mihai Marius Mihu
guraliv
guraliv
Mesaje: 185
Membru din: Mar, 18 Octombrie '11, ora 01:30
Contact:

IV. GREED

Mesaj de Mihai Marius Mihu » Lun, 05 Decembrie '11, ora 18:13

IV. GREED

Al patrulea MOC din seria celor 9 cercuri infernale...

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

http://www.flickr.com/photos/59718652@N ... 264243989/
Ultima oară modificat Mar, 31 Ianuarie '12, ora 02:02 de către Mihai Marius Mihu, modificat de 2 ori în total.

Avatar utilizator
cristian333
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 577
Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
Localitate: Tg-Jiu
Contact:

Re: IV. GREED

Mesaj de cristian333 » Lun, 05 Decembrie '11, ora 19:43

WOW :0 De unde atatea piese aurii? Ti-ai luat Taj Mahal-ul? :0
LEGO System Master!

devoratorul
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 615
Membru din: Vin, 06 August '10, ora 20:41

Re: IV. GREED

Mesaj de devoratorul » Lun, 05 Decembrie '11, ora 20:53

aaaa....eu cred ca lucreaza undeva la lego....

Avatar utilizator
Tudorrrr
guraliv
guraliv
Mesaje: 186
Membru din: Sâm, 08 Octombrie '11, ora 00:43
Localitate: Bucharest

Re: IV. GREED

Mesaj de Tudorrrr » Lun, 05 Decembrie '11, ora 20:56

Mie îmi place mult cum ai construit podul ăla. Arată mişto rău. roflol
LEGO Forevăr!
Imagine

Avatar utilizator
cristian333
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 577
Membru din: Sâm, 26 Martie '11, ora 13:09
Localitate: Tg-Jiu
Contact:

Re: IV. GREED

Mesaj de cristian333 » Lun, 05 Decembrie '11, ora 21:19

Cel mai mult imi plac statuile alea din mijloc! Intreaga constructie arata genial!
LEGO System Master!

Avatar utilizator
clara
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 240
Membru din: Lun, 30 Mai '11, ora 13:39
Localitate: CLuj-Napoca

Re: IV. GREED

Mesaj de clara » Lun, 05 Decembrie '11, ora 21:29

Este un moc reusit. Imi place ca ai pus accent pe detalii. Contrastul dintre piese e foarte bun. Nota 10 :)
LEGO ORIGINAL LA PRETURI MICI: viewtopic.php?f=6&t=519
City hall i want you!

TOOBU4U
comunicativ
comunicativ
Mesaje: 52
Membru din: Mie, 09 Noiembrie '11, ora 22:13
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: IV. GREED

Mesaj de TOOBU4U » Vin, 16 Decembrie '11, ora 23:34

hmm ... eu cred ca trebuie un topic nou pt creatiile tale :D...
ceva gen arta din lego :) ... MOC is a bit of an understatement :)...
great job man 8)
"We don't stop playing games because we grow old, we grow old because we stop playing games!"

Jouster22
comunicativ
comunicativ
Mesaje: 42
Membru din: Vin, 04 Noiembrie '11, ora 20:02

Re: IV. GREED

Mesaj de Jouster22 » Vin, 23 Decembrie '11, ora 21:02

Si....Unde e Dante? Sau Vergil?
Insert witty signature here

Avatar utilizator
lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 4953
Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
Judet: Mures
Localitate: Tragamúra de Cîmpie
Contact:

Re: IV. GREED

Mesaj de lapsanszkitamas » Vin, 23 Decembrie '11, ora 23:38

Si....Unde e Dante? Sau Vergil?
probabil acum sunt deja in rai... roflol
Follow LapsiKocka - Instagram - Youtube - Facebook