














Salut, multumesc... am un Nikon Coolpix S570...ekofresh scrie:Moc-urile tale sunt foarte tari! Cu ce faci poze, ce camera si ce model?

am lasat la toate MOCurile lui...-_- roflol roflol roflolcine este invidios pe Mihai Marius Mihu sa lase un comment roflol
