Alien Harvester

Scrie răspuns

Avatar utilizator
N33
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1780
Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
Judet: Maramures
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Alien Harvester

Mesaj de N33 » Lun, 05 Decembrie '11, ora 17:32

Este din War of the worlds ?
Arata foarte bine :D
In penultima poza spatele ... chestiei arata cam gol ... daca este organic nu cred ca are asa spatiu liber.

Avatar utilizator
lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 4953
Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
Judet: Mures
Localitate: Tragamúra de Cîmpie
Contact:

Re: Alien Harvester

Mesaj de lapsanszkitamas » Lun, 05 Decembrie '11, ora 17:37

WOW :0
e atat de perfect incat nu-mi vine sa cred ca e din lego
Follow LapsiKocka - Instagram - Youtube - Facebook

devoratorul
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 615
Membru din: Vin, 06 August '10, ora 20:41

Re: Alien Harvester

Mesaj de devoratorul » Lun, 05 Decembrie '11, ora 18:07

cine este invidios pe Mihai Marius Mihu sa lase un comment roflol

ekofresh
guraliv
guraliv
Mesaje: 145
Membru din: Vin, 29 Aprilie '11, ora 17:40
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Alien Harvester

Mesaj de ekofresh » Lun, 05 Decembrie '11, ora 18:26

Moc-urile tale sunt foarte tari! Cu ce faci poze, ce camera si ce model?

Avatar utilizator
Mihai Marius Mihu
guraliv
guraliv
Mesaje: 185
Membru din: Mar, 18 Octombrie '11, ora 01:30
Contact:

Re: Alien Harvester

Mesaj de Mihai Marius Mihu » Lun, 05 Decembrie '11, ora 18:34

ekofresh scrie:Moc-urile tale sunt foarte tari! Cu ce faci poze, ce camera si ce model?
Salut, multumesc... am un Nikon Coolpix S570...

Avatar utilizator
lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 4953
Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
Judet: Mures
Localitate: Tragamúra de Cîmpie
Contact:

Re: Alien Harvester

Mesaj de lapsanszkitamas » Lun, 05 Decembrie '11, ora 20:12

cine este invidios pe Mihai Marius Mihu sa lase un comment roflol
am lasat la toate MOCurile lui...-_- roflol roflol roflol
Follow LapsiKocka - Instagram - Youtube - Facebook

Avatar utilizator
clara
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 240
Membru din: Lun, 30 Mai '11, ora 13:39
Localitate: CLuj-Napoca

Re: Alien Harvester

Mesaj de clara » Lun, 05 Decembrie '11, ora 21:32

Pozele sunt foarte reusite si parca seamna cu un arhitecture. Cel mai mult imi plac ochii si spatele. 10 :)
LEGO ORIGINAL LA PRETURI MICI: viewtopic.php?f=6&t=519
City hall i want you!

TOOBU4U
comunicativ
comunicativ
Mesaje: 52
Membru din: Mie, 09 Noiembrie '11, ora 22:13
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Alien Harvester

Mesaj de TOOBU4U » Vin, 16 Decembrie '11, ora 23:30

super tare MOC-ul ... :D
"We don't stop playing games because we grow old, we grow old because we stop playing games!"