Q-22 Ark Fighter

Scrie răspuns
legowako
guraliv
guraliv
Mesaje: 151
Membru din: Dum, 19 Aprilie '09, ora 11:53
Localitate: vaslui

Q-22 Ark Fighter

Mesaj de legowako » Dum, 27 Noiembrie '11, ora 16:31

Salutari
Am revenit asa temporar cu un MOC intre doua teze
Sper sa va placa initial a fost inceput pentru competitia de pe FBTB dar nu am mai avut timp...
http://www.flickr.com/photos/37597024@N ... hotostream

Avatar utilizator
N33
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1780
Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
Judet: Maramures
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Q-22 Ark Fighter

Mesaj de N33 » Dum, 27 Noiembrie '11, ora 21:04

Seamana cu tank-ul droizilor din SW.
Imi place cum este facut propulsorul (sau cum se numeste) arata asa real.Doar ca cauciucul de pe roata aia arata cam aiurea.
Cred ca este pentru "partea intunecata" daca este asa neagra :)

devoratorul
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 615
Membru din: Vin, 06 August '10, ora 20:41

Re: Q-22 Ark Fighter

Mesaj de devoratorul » Dum, 27 Noiembrie '11, ora 21:18

seamana cu ceva din halo neica..nu are treaba cu sw ;)

Avatar utilizator
lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 4953
Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
Judet: Mures
Localitate: Tragamúra de Cîmpie
Contact:

Re: Q-22 Ark Fighter

Mesaj de lapsanszkitamas » Lun, 28 Noiembrie '11, ora 14:47

frumos, chiar imi place (mai putin roata din spate) si [dupa cum spunea si N33] seamana cu AATul separatist. numai turela ii lipseste si cativa metri patrati de repulsorlift-drive. cea ce e cel mai tare e geamul si elicele alea din fata lui
Follow LapsiKocka - Instagram - Youtube - Facebook