Salutari
Am revenit asa temporar cu un MOC intre doua teze
Sper sa va placa initial a fost inceput pentru competitia de pe FBTB dar nu am mai avut timp...
http://www.flickr.com/photos/37597024@N ... hotostream
Q-22 Ark Fighter
- N33
- gură spartă

- Mesaje: 1780
- Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
- Judet: Maramures
- Localitate: Sighetu Marmatiei
- Contact:
Re: Q-22 Ark Fighter
Seamana cu tank-ul droizilor din SW.
Imi place cum este facut propulsorul (sau cum se numeste) arata asa real.Doar ca cauciucul de pe roata aia arata cam aiurea.
Cred ca este pentru "partea intunecata" daca este asa neagra
Imi place cum este facut propulsorul (sau cum se numeste) arata asa real.Doar ca cauciucul de pe roata aia arata cam aiurea.
Cred ca este pentru "partea intunecata" daca este asa neagra
-
devoratorul
- gură spartă

- Mesaje: 615
- Membru din: Vin, 06 August '10, ora 20:41
Re: Q-22 Ark Fighter
seamana cu ceva din halo neica..nu are treaba cu sw 
- lapsanszkitamas
- gură spartă

- Mesaje: 4953
- Membru din: Dum, 29 Mai '11, ora 13:17
- Judet: Mures
- Localitate: Tragamúra de Cîmpie
- Contact:
Re: Q-22 Ark Fighter
frumos, chiar imi place (mai putin roata din spate) si [dupa cum spunea si N33] seamana cu AATul separatist. numai turela ii lipseste si cativa metri patrati de repulsorlift-drive. cea ce e cel mai tare e geamul si elicele alea din fata lui
