Goliath

Scrie răspuns
legowako
guraliv
guraliv
Mesaje: 151
Membru din: Dum, 19 Aprilie '09, ora 11:53
Localitate: vaslui

Goliath

Mesaj de legowako » Joi, 18 August '11, ora 17:38

Salutari
Va prezint ultima creatia a mea : Goliath
Nu ma prea pricep la story asa ca....

http://www.flickr.com/photos/37597024@N ... hotostream

sper sa va placa ( mai multe poze vor urma deoarece sunt prea lenes sa le prelucrez pe toate :D )

Avatar utilizator
N33
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1780
Membru din: Dum, 17 Aprilie '11, ora 16:09
Judet: Maramures
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Goliath

Mesaj de N33 » Joi, 18 August '11, ora 18:10

Foarte interesant,mi-a trebuit cateva minute sa dezcifrez ce este acolo roflol
Dar am vazut ca are roti,asta inseamna ca este transformer ??? sau sunt doar detalii...
Mie imi place chiar daca la prima privire seamana cu un morman de piese,respect oamenii care au talentpentru chesti din astea !!!!
Apropo chiar i se potrivesc culorile,parca ar fi un "ghost" din Starcraft 1 sau 2! :D