Sal
Arata bine ! Imi plac scheleti aia ... mai ales caii!!! Trasura aia (caruta de lux cu a spus unu de la noi de la scoala roflol) de prizonier este cam ... simpla ... parca ii lipsesc detalile ... sau doar mie mi se pare asa ...
Imi place cum ai facut ... bucata ai de castel a lui Dracula are detali faine !
Un chelet are o sabie in piept roflol asa a murit ?
Interesant MOC ... mai asteptam si altele !
