Cand am terminat structura nu stiam ce rost sa ii dau si mi-a venit in minte scena din Predator 2 cu armele vechi, asa ca am pus arme in ea roflol .
PS: Nu stiu de ce naiba am facut ceva SF, nu sunt mare fan
Front:



Inside (Da, e intradevar o opera de arta fotografia asta):

Back:

