Pai este un inceput bun ...
Incerc si alt ceva dar poza aia era pentru reclama sau asa ceva pentru ca la expo vor vi impeimate individual la expo,si pe mine m-a cam enervat ca de facul ala nu vezi prea mult ... dar mi s-a parut o idee buna facut daca tot sunt cercurile iadului.
mai incerc si cu alte MOCuri si ma voi intoarce si la ale tale.
Am facut si eu o versiune tinand cont de aceste aspecte iar pozele alb negru ramanand sa fie inlocuite cu ultimele 3 din serie dupa ce o sa le termin...
Da doar ca pozele alea alb negru ... stiu si eu nu sunt 7-8-9 acealeasi cu 4-6 de aceea mi se apre ciudat .... mai bine il lasi alb.