"Ma joc cu LEGO"

Avatar utilizator
Nick-Name
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 761
Membru din: Joi, 06 Ianuarie '11, ora 22:32
Localitate: Brasov, Romania,Terra
Contact:

Re: "Ma joc cu LEGO"

Mesaj de Nick-Name » Lun, 31 Octombrie '11, ora 14:28

Majoritatea colegilor mei stiu ca am lego si ma "joc" cu el.
Ultima data m-a sunat curierul la scoala si cand m-au intrebat colegii ce e in pachet am spus: niste componente. :)
Mai stiu si cativa colegi care m-au ajutat la traseul de TT.
Dar nu am avut probleme si si colegii sunt fericiti: au gasit ce sa-mi ia de ziua mea roflol
Nick-Name | Ωmega

Atlantis - Orasul Scufundat

Avatar utilizator
dinutu
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 532
Membru din: Joi, 23 Decembrie '10, ora 16:13
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "Ma joc cu LEGO"

Mesaj de dinutu » Lun, 31 Octombrie '11, ora 17:59

De la un timp, eu mereu scriu in compuneri ca hobbyul meu este legoul, asa ca atunci cand un profesuri zice ,,... se imbina ca niste piese de lego...,, toata lumea se uita la mine roflol Multa lume stie ca eu fac lego, si nu spun ca e de copilasi, ca au vazut creatiile mele, defapt, casa ma laud si eu putin, micutul tudorrr, eu l-am creat, cand a venit acasa la mine si a vazut atata lego ( ma rog, mai avea el ceva seturi si si-a mai amintit de ele ) ;)
Va salut si va respect,
Dinu Busegeanu

I just want de best, the best or nothing!

Avatar utilizator
Tudorrrr
guraliv
guraliv
Mesaje: 186
Membru din: Sâm, 08 Octombrie '11, ora 00:43
Localitate: Bucharest

Re: "Ma joc cu LEGO"

Mesaj de Tudorrrr » Mar, 01 Noiembrie '11, ora 22:39

dinutzu scrie:De la un timp, eu mereu scriu in compuneri ca hobbyul meu este legoul, asa ca atunci cand un profesuri zice ,,... se imbina ca niste piese de lego...,, toata lumea se uita la mine roflol Multa lume stie ca eu fac lego, si nu spun ca e de copilasi, ca au vazut creatiile mele, defapt, casa ma laud si eu putin, micutul tudorrr, eu l-am creat, cand a venit acasa la mine si a vazut atata lego ( ma rog, mai avea el ceva seturi si si-a mai amintit de ele ) ;)
Tu m-ai creat ca și constructor LEGO Technic, dar în schimb aveam vreo 19.000 piese Sistem.
LEGO Forevăr!
Imagine

Avatar utilizator
the_expendable
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 405
Membru din: Mie, 28 Decembrie '11, ora 09:59
Contact:

Re: "Ma joc cu LEGO"

Mesaj de the_expendable » Lun, 15 Aprilie '13, ora 01:47

Eu am o pasiune mare pt. LEGO , insa cei din jurul meu , cateodata rad de mine si imi spun ca " este penibil sa te joci cu lego la varsta ta " :p , dar nu ma intereseaza parerile altora. Este un hobby , si asta ma face fericit , ii singurul lucru ce conteaza.

Collectionez de cand eram la gradinita , probabil de vreo 16 ani , si nu ma voi opri :p

Pentru mine Lego inseamna - Relaxare , Creativitate , Bucurie


Traim intr-o tara care parintii sunt obisnuiti sa cumpere chinezarii , jucarii ieftine pt. copii.