Taj Mahal - re-release

Scrie răspuns
arathemis
gură spartă
gură spartă

Taj Mahal - re-release

Mesaj de arathemis » Lun, 30 Octombrie '17, ora 20:35

Taj Mahal-ul se va relansa la sfarsitul lui Noiembrie. Pret 330 Euro/360 $/300 Lire - probabil 1700 lei.
Mai lipseste sa relanseze green-grocer sau fire brigade, si cred ca isi dau singuri cu firma in cap. Cred ca in momentul asta piata secundara simte echivalentul prabusirii bursei pt banci.
Orice set poate reaparea, daca ai destula rabdare.

lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Judet: Mures

Re: Taj Mahal - re-release

Mesaj de lapsanszkitamas » Lun, 30 Octombrie '17, ora 20:59

Cancer pur, la fel ca și orice Deathstar/MF. La magazine vor costa X, in 2 luni se termină stocul, iar apoi le găsești sigilate pe BL și ebay cu 2,5X

Sper să le steie mâncarea în gât la toți reselleri profitori
-5000 de puncte la toate concursurile RoLUG dacă ești născut în 1 ianuarie #iarcuhashtaguri

iuliand
gură spartă
gură spartă
Judet: Constanta

Mesaj de iuliand » Mar, 31 Octombrie '17, ora 05:15

Sunt surprins de atata negativism... :)
Parerea mea e ca Lego are dreptul sa puna pe piata tot ceea ce crede ca se va vinde. Ma doare in cot de piata secundara si de clonele Lepin. Chiar imi surade faptul ca apare si factorul risc in ocupatia asta de "investitor" Lego.

Reactia mea la aflarea stirii a fost "Wow, in sfarsit as putea sa-l cumpar!", dar apoi am realizat ca n-am spatiu sa-l expun asa ca am cam renuntat la idee.
Imagine

Homersapien
gură spartă
gură spartă

Mesaj de Homersapien » Mar, 31 Octombrie '17, ora 08:08

apoi sunt in urma, si mausoleu este?! :D. Astia se bazeaza ca lumea habar nu are ce e acolo doar ca arata bine :D.

Si precum zice Iulian, daca e cerere pentru acest set de ce sa nu il refaca, la urma urmei e o afacere.