Benny's videos

Avatar utilizator
vitreolum
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 2249
Membru din: Dum, 08 Iulie '12, ora 23:24
Judet: Bihor
Localitate: Oradea
Flickr: https://www.flickr.com/photos/97901768@N07/

Re: Benny's videos

Mesaj de vitreolum » Sâm, 26 Aprilie '14, ora 22:44

E interesant, imi place la nebunie ca poate fi strans pe trailer. Dar mi se pare mic, si pretul exagerat. L-as compara cu cottage ca marime (nr pieselor e cam tot pe acolo, asta are vreo 200 piese mici in plus, ala are peise mari) iar retailul de europa e cu 30eur in plus.

Avatar utilizator
benny07
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 230
Membru din: Vin, 02 Martie '12, ora 19:03
Localitate: Cluj, Campia Turzii
Contact:

Re: Benny's videos

Mesaj de benny07 » Dum, 27 Aprilie '14, ora 11:18

Intradevar e sunt set interesant, dar daca te gandesti in set primesti un camion mare cu de toate. si un camionas plin de "marfa", pretul este foarte mare, un pret convenabil ar fii in jur de 100 de euro, dar e creator expert si acolo dai de o gramada de piese mici... Dar daca ar fi fost un set CITY atunci ar fi costat in jur de 80 de euro, vezi Town Square-ul 60026 :)

Avatar utilizator
AlexDesign
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 942
Membru din: Dum, 12 Mai '13, ora 18:56
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Benny's videos

Mesaj de AlexDesign » Dum, 27 Aprilie '14, ora 16:50

benny07 scrie:
AlexDesign scrie:Desi e un video reusit, tot prefer The Brick Show :p
Mersi, dar asta e un comment gen: "cui pasa ?" , nu te supara dar tu compari aici vara cu iarna... nu mai da commenturi fara logica si fara sens doar sa ai multe roflol comenteaza si tu cu ceva constructiv, daca nu atunci tine-ti opinia pentru tine...
Nua fost intentia aia. . Ideea e ca imi place ce faci, deoarece eu nu sunt in stare sa fac reviewuri, dar recomand The Brick Show. Setul pe care l-ai prezentat e interesant si merita avut pentr colectionarii de city. Ca pret mi se pare corect-100$/~1170piese e ceva gen mai putin de 0,1$/piesa, deci se incadreaza.