Salut

Scrie răspuns
taulandia
tăcut
tăcut
Mesaje: 1
Membru din: Vin, 12 Ianuarie '24, ora 17:10
Judet: Bihor

Salut

Mesaj de taulandia » Vin, 12 Ianuarie '24, ora 17:27

Salut, sunt Laurentiu si sunt pasionat de Lego de ceva ani. Ca si colectii prefer Tehnic, Icons, Ideas.
Am si un canal de YouTube unde filmez unboxing & building.

Mi-am facut cont pe forum, ca sa intreb daca stiti de ce Romania a fost eliminata din acele sweepstakes-uri (review-uri) prin care poti castiga seturi LEGO, facand review la setul ce tocmai l-ai construit. Apare pe ultima pagina din fiecare manual LEGO. I-am contactat pe cei de la Lego si mi-au spus:

You can participate in products surveys, however, you won't be able to participate in the sweepstakes. This is a policy we have set up after consulting with our legal department regarding local legislation in Romania about sweepstakes. This notification is providing information about this – that you are not able to participate in the sweepstakes. You can still keep participating in product surveys and sending us your feedback about LEGO® sets! :)

A functionat ok pana acum cateva luni, desi n-am castigat niciodata nimic.

Avatar utilizator
mad_horax
Former Ambassador
Former Ambassador
Mesaje: 1288
Membru din: Mar, 01 Septembrie '09, ora 12:21
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Salut

Mesaj de mad_horax » Lun, 15 Ianuarie '24, ora 08:39

Salut!

Nu stim, nu ne-a interesat acest aspect.
Poate ar putea sa iti raspunda vreo persoana de la celalalt LUG romanesc.

Avatar utilizator
Bricky
Ambasadoare RoLUG
Ambasadoare RoLUG
Mesaje: 4081
Membru din: Joi, 03 Decembrie '09, ora 00:27
Judet: Bucuresti
Localitate: Bucuresti
Flickr: https://www.flickr.com/photos/brickys_world/
Contact:

Re: Salut

Mesaj de Bricky » Lun, 15 Ianuarie '24, ora 12:04

Salut, Laurentiu si bine ai venit! Nu stiam de acest program si nici nu as sti sa iti raspund momentan de ce nu mai functioneaza. Insa voi incerca sa aflu. Imi poti da te rog cateva detalii despre modalitatea de participare, care erau pasii? Faceai un review la ce voiai tu sau la un set impus? Pe cine anume ai contactat? As fi curioasa sa iti vad si canalul de youtube :anim-smile:

Sper sa reusesc sa obtin ceva informatii si revin aici cu un raspuns.
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine