Salutare!

Scrie răspuns
Traveling MOCer
tăcut
tăcut
Mesaje: 2
Membru din: Mie, 19 Iulie '23, ora 02:34
Judet: Outside Romania

Salutare!

Mesaj de Traveling MOCer » Mie, 19 Iulie '23, ora 02:48

Salutare la toata lumea! M-am mai inscris o data, dar acum ceva ani, de atunci nu am mai dat tarcoale pe aici. Ce sa spun despre mine, construiesc pinball machines in principal. Mai fac si alte mini constructii, montez cateva seturi etc, dar in principal MOC-urile mele preferate sun pinball machines. Ultimul are la momentul de fata 17kg si imediat cum pot sa scriu si in alte sectiuni o sa vi-l arat. Sper sa cunosc cat mai multe persoane talentate aici si sunt sigura ca o sa am mult de invatat pentru ca am vazut MOC-uri de nota 10. Desi mi-ar placea mult sa particip la expozitiile din Romania, nu voi putea face asta pentru ca locuiesc in strainatate.

Avatar utilizator
Homersapien
gură spartă
gură spartă
Mesaje: 1249
Membru din: Mar, 22 Noiembrie '16, ora 20:30
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Salutare!

Mesaj de Homersapien » Mie, 19 Iulie '23, ora 09:17

Salut si bine ai revenit, te tin minte, ne bucuram ca te-ai reintors pe la noi. Astept cu nerabdare sa vad cum arata acel pinball de 17kg si sa ne explici ce mecanisme ai integrat in el.

Spor la construit!

P.S. Spune-ne unde te-ai mutat, daca ai acces la pick a bick de pe lego.com poate ne ajuti si pe noi din cand in cand :D.

Traveling MOCer
tăcut
tăcut
Mesaje: 2
Membru din: Mie, 19 Iulie '23, ora 02:34
Judet: Outside Romania

Re: Salutare!

Mesaj de Traveling MOCer » Mie, 19 Iulie '23, ora 20:02

Desi am fost la 8 evenimente LEGO anul asta, inca nu am filmat si pozat calumea ultima versiune, asa ca pun link-ul la un filmulet pe Instagram https://www.instagram.com/p/CsjO17vIgbo/

Da sigur, mi-ar face placere sa ajut! Stau in Anglia