2 ani de dictatura

Scrie răspuns
Bricky
Ambasadoare RoLUG
Ambasadoare RoLUG
Judet: Bucuresti
Flickr: https://www.flickr.com/photos/brickys_world/

2 ani de dictatura

Mesaj de Bricky » Lun, 04 Decembrie '17, ora 15:07

Dragilor, tocmai ce s-au implinit 2 ani de cand va sunt ambasadoare. Sau sefa, cum m-ati denumit voi. Sau dictatoare, cum m-a numit un forumist :anim-cool:
As vrea sa imi spuneti cu toata sinceritatea daca sunteti multumiti. Nu vreau sa imi multumiti, ci sa imi spuneti daca sunteti multumiti de activitatea mea, daca voi considerati ca v-am reprezentat onorabil si daca ma mai vreti :anim-bigsmile: Si cel mai important, ce ar trebui imbunatatit - strict in ceea ce fac eu.

Astept sfaturi, idei, pareri, critici, de toate! :anim-nerd:
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

RoccoSteel
guraliv
guraliv

Re: 2 ani de dictatura

Mesaj de RoccoSteel » Lun, 04 Decembrie '17, ora 15:24

Mai eu sunt de aproape 2 ani pe forum doar, nu am prins alta conducere. Nu vreau sa dau impresia ca am primit vreo galeata cu faina sau ulei de la sefa, dar nu prea vad ce ar putea face oricine mai bine; avem concursuri la care participa din ce in ce mai multi (sau e doar impresia mea?), expo-uri din ce in ce mai mari si organizam un proiect acum - avand in vedere ca nu suntem mai mult de vreo 60 activi, LUG-ului nu are buget previzibil, recurent si sefa si-asa investeste vreo 10-15 ore pe putin in orice saptamana data, nu prea vad ce s-ar putea mai mult.

lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Judet: Mures

Mesaj de lapsanszkitamas » Lun, 04 Decembrie '17, ora 15:31

Să trăiți! Forumist Tamas raportez, sunt mulțumit de comanda Șefei! Îmbunătățirile sugerate au fost luate în considerare, problemele rezolvate, organizarea este bună.
Forumist Tamas, raport încheiat!

:)) :)) :)) :))
Să fii prost ca piatra dar să castigi 42069, asta înseamnă să fii mafiot

Bricky
Ambasadoare RoLUG
Ambasadoare RoLUG

Mesaj de Bricky » Lun, 04 Decembrie '17, ora 15:47

Forumist Tamas, s-a notat!

Homersapien
gură spartă
gură spartă

Mesaj de Homersapien » Mar, 05 Decembrie '17, ora 08:32

Eu sunt de un an pe forum, nu am prins altă conducere precum zicea și Rocco, sunt întru totul mulțumit de sacrificiile tale.
Nu iți zic sefă pentru că ești mai degrabă Lider.

Jos pălăria și mulțumesc!

Imagine

arathemis
gură spartă
gură spartă

Mesaj de arathemis » Mar, 05 Decembrie '17, ora 10:17

mama...nici aici nu scap de review-ul de sfarsit de an :). Here we go then, raspunsul meu cu rosu:

"Dragilor, tocmai ce s-au implinit 2 ani de cand va sunt ambasadoare. Sau sefa, cum m-ati denumit voi. Sau leader cum am simtit unii. Sau dictatoare, cum m-a numit un forumist :anim-cool: - Sa-i fie rusine cui ti-a zis asta :).
As vrea sa imi spuneti cu toata sinceritatea daca sunteti multumiti. - Suntem, eu cel putin sunt f multumit. Nu vreau sa imi multumiti, ci sa imi spuneti daca sunteti multumiti de activitatea mea, daca voi considerati ca v-am reprezentat onorabil si daca ma mai vreti :anim-bigsmile: Da, te vrem inca sa ne reprerzinti. Si cel mai important, ce ar trebui imbunatatit - strict in ceea ce fac eu. I really can`t think of anything.

Astept sfaturi, idei, pareri, critici, de toate!"

Bricky
Ambasadoare RoLUG
Ambasadoare RoLUG

Mesaj de Bricky » Mar, 05 Decembrie '17, ora 14:30

Va multumesc mult pentru cuvintele frumoase si ma bucur sa aud ca per total sunteti multumiti de activitatea mea. Iar legat de apelativul 'sefa', nu m-am considerat niciodata o sefa a voastra, nici nu imi place termenul asta, dar stiu ca Tamas m-a numit asa in gluma si asa ramas :D Si da, daca e vorba de titluri de conducere, prefer termenul de leader si m-as bucura sa aflu ca asa ma considerati :) Sau pur si simplu, coordonator de activitati :)

O sa revin intr-un alt mesaj cu anuntarea unor modificari stabilite de LEGO, dar trebuie sa ma mai lamuresc si eu cu niste lucruri, ca sa va dau informatia completa. O fi bine, o fi rau... ramane de vazut cum ne afecteaza.

arathemis
gură spartă
gură spartă

Mesaj de arathemis » Mar, 05 Decembrie '17, ora 14:48

modificari legate de expozitii/evenimente?
Sau alt soi de modificari? Printre altele vad ca au scos restrictia de a vinde online seturile exclusive (restricitie ce au pus-o acu 2 ani).

Bricky
Ambasadoare RoLUG
Ambasadoare RoLUG

Mesaj de Bricky » Mar, 05 Decembrie '17, ora 14:57

Da, legate de activitatea noastra ca si LUG.