INTERVIU EXPO MAI /MOTIVATIE PENTRU EXPO OCTOMBRIE

lapsanszkitamas
gură spartă
gură spartă
Judet: Mures

Re: INTERVIU EXPO MAI /MOTIVATIE PENTRU EXPO OCTOMBRIE

Mesaj de lapsanszkitamas » Vin, 09 Iunie '17, ora 20:04

O fi micuț orașul, dar se întâmplă destule :)) :)) :)) Ziceam că am avea "acoperire" mass media fiindcă țin legătura cu anumite agenții, ba prin cunoștințe comune, ba pe rețelele de socializare. Oricum la știrile naționale nu avem șanse, că nu suntem destul de senzaționali. Eventual o mică crimă la montare, să facem reclamă în spiritul principiului "there is no such thing as bad publicity" :)) :)) :))

Știu că e haos la montare că doar am fost la 3 deja, dar spre sfârșit e mai ok, când majoritatea creațiilor sunt aranjate. Nu e nici expoziția completă filmată ca să fie un spoiler, dar arată destule bunătăți cât să atragă lumea

Oricum, multe laude pentru ocazia asta! Neapărat trebuie să apară pe pagina de Facebook ca să îl putem shareui :D

Apropo, dacă tot am făcut un mic off topic, parcă am avut o colaborare cu Digi acum ceva vreme. @Șefu, nu ar putea veni și ei să facă un reportaj?
Să fii prost ca piatra dar să castigi 42069, asta înseamnă să fii mafiot

Bricky
Ambasadoare RoLUG
Ambasadoare RoLUG
Judet: Bucuresti
Flickr: https://www.flickr.com/photos/brickys_world/

Mesaj de Bricky » Vin, 09 Iunie '17, ora 21:12

E pe youtube si facebook!
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

chyck
gură spartă
gură spartă

Mesaj de chyck » Dum, 11 Iunie '17, ora 11:53

Ca o completare
A mai fost un reportaj de 3 minute facut in prima saptamana de PRO tv (prezentarea întregului muzeu) difuzat in emisiunea Vorbeste lumea orele 10.30-12 -nu am fost anuntata când/in ce zi si nici nu am primit vreo relatie sau veste de la persoanele respective-si nici emisiunea nu am vazut-o !!!-doar directoarea muzeului sa stie ceva. (foarte neseriosi iar reportera era "tareee blonda" !!!
In aceste inregistrari nu spui ce vrei tu ci trebuie sa raspunzi la întrebarea reporterului care evident intreaba ceea ce crede el ca este relevant.....inregistrarile/filmarile sunt mai complexe ,mai lungi iar la montaj se taie aproape jumatate.....astfel ca desi se filmeaza tot -in final apar putine imagini -oricum cel de la TVH a fost un om serios si va mai veni sigur si in toamna...